OKUL UYGULAMALARI

T.C.

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ

 

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ANABİLİM DALI

 

2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARITILI KURUM DENEYİMİ DERSİNE AİT UYGULAMA LİSTESİ

 

SIRA NO

GRUP NO

ÖĞRENCİ NUMARASI

ÖĞRENCİ ADI SOYADI

ÖĞRENCİ BÖLÜM /PROGRAM ADI

OKULUN ADI

UYGULAMA ÖĞRETMENİ

UYGULAMA ÖĞRETİM ELEMANI

1.

 

 

1

1090810469

Hilal Eşel

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

Fatma Mustafa Hasçalık Ortaokulu

Murat Arslanbaş

Dr. Öğr. Üyesi Habib HAMURCU

A- Grubu

2.

1090810474

Hatice Durmuş

3.

1090810481

Mehmet Cengiz

4.

1090810510

İlhami Demir

5.

 

 

2

1090810526

Zehra Fidan

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

Fatma Mustafa Hasçalık Ortaokulu

Filiz Gülmez

Dr. Öğr. Üyesi Habib HAMURCU

B- Grubu

6.

1090811629

 Esra Çekiç

7.

1090811630

Nisanur Vural

8.

109081ö00

Melikegül Bedir

9.

 

 

3

1090810468

Gül Çavuşoğlu

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

Cemil Baba İlkokulu

Ayşe Pişkin

Dr. Öğr. Üyesi Semra UÇAR

C- Grubu

10.

1090810472

Beyza Durucan

11.

1090810490

Özcan Özbulut

12.

1090810501

Elif Bişkin

13.

 

 

4

1090810504

Havva Nur Ayana

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

Cemil Baba İlkokulu

Nalan Çakıroğlu

Dr. Öğr. Üyesi Semra UÇAR

D- Grubu

14.

1090810519

Nagehan Aygün

15.

1090810523

Hatice Kübra Bakır

16.

1090811620

Kübranur Çınar

17.

 

 

5

1090810467

Rukiye Canbolat

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

Salih Avgın Paşa Ortaokulu

Aslı Gökçek

Ars. Gör. Sümeyye DERİN

E- Grubu

 

 

 

18.

1090810471

Büşra Görücü

19.

1090810473

Merve Tekin

20.

1090810488

Betül Tanrıseven

21.

 

 

6

1090810505

Kübra Ören

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

Salih Avgın Paşa Ortaokulu

Selma Akkaya

Ars. Gör. Sümeyye DERİN

F- Grubu

 

22.

1090810506

Fatma Dol

23.

1090810527

Melike Delibudak

24.

1090811544

Büşra Çelik

25.

 

 

7

1090810470

Betül Fatma Aksoy

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

Besime Özderici İlkokulu

Semra Arslan

Arş. Gör. Ahmet METİN

G- Grubu

26.

1090810493

İbrahim Kumsuz

27.

1090810494

Ayhan Ünal

28.

1090810496

Hayriye Nur Evler

29.

 

 

8

1090810500

Yasemin Günaldı

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

Besime Özderici İlkokulu

Cuma Kocakaya

Arş. Gör. Ahmet METİN

H- Grubu

30.

1090810502

Barış Aşıkuzunoğlu

31.

1090810514

Mehmet Yılmaz

32.

1090810520

Enes Toyoğlu

33.

 

 

9

1090810462

Hikmet Şahin

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

Durak Hava Demir İlkokulu

Tuğrul Gün

Arş. Gör. Dr. Dürdane TOR

K- Grubu

34.

1090810477

Seda Zorlu

35.

1090810487

Şeyma Nur Çelik

36.

1090810498

Ayşe Nisa Karacan

37.

 

 

10

1090810507

Müşerref Küçükşahin

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

Servet Akaydın İlkokulu

Hatice Saar

Arş. Gör. Dr. Dürdane TOR

K- Grubu

38.

1090810517

Emine Benli

39.

1090810524

Akif Furkan Alemdar

40.

1090811538

Feyza Parıltan

41.

 

 

11

1090810458

Hande Işıtır

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

Durak Hava Demir İlkokulu

Nihal Taşkoparan

Dr. Öğr. Üyesi Emre TOPRAK

I- Grubu

42

1090810466

Elif Nur İşbilir

43

1090810480

Muhammed Giyik

44

1090810485

Tuğba Yaren Kocabay

45.

 

 

12

1090810486

Büşra Uçar

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

Durak Hava Demir Ortaokulu

Özlem İlbey

Dr. Öğr. Üyesi Emre TOPRAK

J- Grubu

46

1090810509

Sena Acar

47

1090810511

Ayşe Nur Eren

48

1090810518

Esra Karakoç

49.

 

 

13

1090810478

Samet Şahin

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

Mehmet Miraboğlu İlkokulu

Gülay Bekar

Dr. Öğr. Üyesi Candan HAMURCU

M- Grubu

 

50.

1090810489

Eylül Taşkan

51.

1090810499

Fatih İncedere

52.

1090810503

Ayşe Ezgi Karanfiloğlu

53.

 

14

1090810521

Selim Bakar

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

Mehmet Miraboğlu İlkokulu

Şerife Erkoç

Dr. Öğr. Üyesi Candan HAMURCU

N- Grubu

 

54.

1090810522

Elif Nur Güvenç

55.

1090810525

Fadime Han

56.

 

 

15

1090810465

Elif Boydok

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

Mehmet Sepici

60. Yıl Cumhuriyet

İlkokulu

Özgün Yozgatlıgil

Prof. Dr. Mustafa ÇELİKTEN

 O- Grubu

 

 

 

57.

1090810476

Özgenur Uyar

58.

1090810491

Rabia Yılmaz

59.

1090810497

Oğuzhan Oral

60.

 

 

16

1090810508

Merve Nur Güneş

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

Mehmet Sepici

60. Yıl Cumhuriyet

İlkokulu

Servet Engin Gençbay

Prof. Dr. Mustafa ÇELİKTEN

P- Grubu

 

 

 

61.

1090810512

Damla Demirtaş

62.

1090810515

Ahmet Can Bolat

63.

1090811635

Nuray Öçal

64.

 

 

17

1090810454

Hanife Yıldızhan

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

Servet Akaydın İlkokulu

Müge Büyük

Arş. Gör. Emine YAVUZ

R- Grubu

65.

1090810475

Hakan Yıldırım

66.

1090810484

Emine Kahveci

67.

1090810492

Amine Türkmenoğlu

68.

 

 

18

1090810495

Fatma Kamanlı

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı

Kurum Deneyimi Dersi

Servet Akaydın İlkokulu

Başak Sönmezer

Arş. Gör. Emine YAVUZ

S- Grubu

69.

1090810513

Seher Kumru

70.

1090811537

Maide Yalçın

71.

1090811552

Seher Erdem